Wyszukiwarka tanich lotów do Paryża
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Gdańsk, Polska
Lotnisko wylotu:
Gdańsk Rębiechowo (GDN)
Przylot do:
Paryż, Francja
Lotnisko przylotu:
Beauvais-Tille (PAR)
Data promocji:
od 2017-05-06 do 2017-10-27
Linie lotnicze:
Wizzair
CENA:
od 109.00 PLN
Gdańsk - Paryż

Rezerwuj tani bilet lotniczy z Gdańska do Paryża liniami Wizzair od 109.00 PLN. Promocyjne ceny - wybierz datę wylotu oraz przylotu.

Bilety lotnicze Gdańsk – Paryż

Z lotniska Gdańsk-Rębiechowo polecimy do stolicy Francji – Paryża, tanimi liniami Wizzair. Linie Wizzair mają w swoim rozkładzie lotów bezpośrednie loty z Gdańska do Paryża na lotnisko Paryż-Beauvais Tillé. Z Gdańska do Paryża w sezonie letnim 2017 wylecimy o godz 10:35-12:45 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Z Paryż-Beauvais Tillé do Gdańska wylecimy o godz 13:15-15:25 (poniedziałki, piątki). Jeśli szukasz taniej oferty biletów lotniczych do Paryża masz idealną okazję, wybierz linie Wizzair i rezerwuj swój lot online lub za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Przeloty z Gdańska do Paryża - Przykładowe oferty
Wylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
W6 1631
W6
2017-08-25 11:35 Gdańsk (GDN)
2017-08-25 13:45 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
W6 1632
W6
2017-09-01 14:15 Paryż (BVA)
2017-09-01 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena: 645
Wylot
Czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka
2017-08-25 20:35 Gdańsk (GDN)
2017-08-26 10:30 Paryż (CDG)
1
W6 1615
2017-08-25 20:35 Gdańsk (GDN)
2017-08-25 21:50 Sheffield (DSA)
W6
2
BE 4401
2017-08-26 07:55 Sheffield (DSA)
2017-08-26 10:30 Paryż (CDG)
BE
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
BE 1632
W6
2017-09-01 14:15 Paryż (CDG)
2017-09-01 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena: 679
Wylot
Czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka
2017-08-25 19:05 Gdańsk (GDN)
2017-08-26 09:00 Paryż (CDG)
1
KL 1922
2017-08-25 19:05 Gdańsk (GDN)
2017-08-25 21:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
AF 8223
2017-08-26 07:45 Amsterdam (AMS)
2017-08-26 09:00 Paryż (CDG)
AF
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
AF 1632
W6
2017-09-01 14:15 Paryż (CDG)
2017-09-01 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena: 755